Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > Oferty > NJM-BS-1245
Powrót Nr NJM-BS-1245
Lokalizacja Ustroń, Równica
Powierzchnia 47978.00 m2
Powierzchnia działki 47978.00 m2
Standard 5
Drukuj ofertę
Do notesu
Zobacz więcej
Do sprzedania 1/3 udziału w nieruchomości położonej w Ustroniu oraz 33% udziału w spółce, która działa na terenie obiektu.

Obiekt położony u szczytu Równicy (885 m. n.p.m ) w Ustroniu, usytuowany w Beskidzie Śląskim, pomiędzy Dolinami rzek Wisły i Brennicy.

Równica zwana przez starszych mieszkańców "Diablą Górą" owiana jest wieloma legendami.
Gdy ktoś raz znajdzie się w tym miejscu, zrobi wszystko żeby tu wrócić.
Jednak to nie legendy żądzą tym miejscem. Fakt, że tysiące turystów odwiedza ten Park, zawdzięczamy wielu czynnikom: bliskość Wisły, Ustronia, Szczyrku, oraz lubiane i akceptowane miejsca wypoczynku mieszkańców Śląska sprawiają, że to miejsce jest w zasięgu zainteresowania od wielu dekad i odwiedza je setki osób. Ta moda nie przemija, wręcz się nasila i chęć przyjazdu do tych beskidzkich kurortów deklaruje wielu Polaków z innych regionów naszego kraju.

Park Rozrywki - Równica to miejsce, którego w prosty sposób opisać się nie da. Widoki, które na nas tu czekają są jak podniebne fantazje. To obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych Parków Rozrywki.

Obiekt rozrywkowo - wypoczynkowo - gastronomiczny, zajmujący powierzchnię ok. 4.8 ha z możliwością dalszej rozbudowy. Możliwe jest bowiem dokupienie sąsiadujących terenów pod inwestycje np.wyciąg narciarski.(jest akceptacja takiego projektu).

Oferowana nieruchomość jest przedsięwzięciem, które według wielu analiz trafia w oczekiwania zróżnicowanej grupy klientów. Trzy niezależne, ale spójne ze sobą kierunki (gastronomia, noclegi, extremepark) to oferta skierowana w stronę osób znajdujących się w zróżnicowanym przedziale wiekowym, lecz również ze sobą naturalnie związanym. Dzieci, rodzice, dziadkowie znajdą tu klimat sprzyjający spędzeniu niezapomnianych chwil w bliskim kontakcie z przyrodą. Sąsiedztwo lasów, łąk i górskich szlaków podnosi atrakcyjność tego miejsca.

Nieruchomość to przede wszystkim :

1. TOR SANECZKOWY TYPU ROLLERCOASTER

Pierwszy w Beskidach tor saneczkowy typu rollercoaster niemieckiej firmy Wiegand. W odróżnieniu od torów saneczkowych wykonanych z metalowej rynny, z toru w Górskim Parku na Równicy można korzystać przez cały rok, bez względu na upał, deszcz czy duży mróz. Umożliwia to specjalna konstrukcja wykonana
z nierdzewnych rur, przypominająca trasę rollercoastera.
Tor o długości 600 m z 200 metrowym podjazdem, usytuowany na widokowym stoku ma sporo emocjonujących zakrętów, gwarantujących mocne przeżycia. Przykładem może być serpentyna, gdzie 360 - stopniowy zakręt przechodzi od razu w 180 - stopniowy zakręt. Poruszamy się z prędkością dochodzącą do 40 km na godzinę – i to wszystko kilka metrów nad ziemią.
Na gości czeka 36 dwuosobowych sanek wyposażonych w bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa, a w razie potrzeby także w specjalne osłony przed deszczem.


2. VILLA JELENICA (noclegi i konferencje)

Villa Jelenica to komfortowe noclegi tuż pod szczytem góry Równica w Ustroniu. Ta górska willa dzięki swojej lokalizacji zapewnia Gościom wspaniałe widoki na szczyty Beskidu Śląskiego, spokój leśnej ostoi, wspaniały i bezpośredni kontakt z przyrodą gór, łąk i lasów. Idealne i jedyne w swoim rodzaju położenie Villi czyni z niej doskonałą bazę wypadową do wędrówek po górskich szlakach. Miłośnicy wycieczek rowerowych mają do wyboru kilka wspaniałych tras w kierunku Wisły, Brennej czy Szczyrku. Grzybiarze oraz Ci którzy lubią pozostałe smakołyki lasu mogą wędrować pobliskimi polanami i zboczami w poszukiwaniu swoich przysmaków i z pewnością nie będą zawiedzeni. Wygodne i obszerne pokoje z łazienkami zapewniają naszym Gościom komfortowy wypoczynek. Nasz obiekt zapewnia wygodne noclegi dla Gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Villa Jelenica to idealne miejsce dla zielonych szkół, obozów sportowych, wycieczek szkolnych i studenckich. Villa Jelenica oferuje 36 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach wyposażonych w telewizję satelitarną, łazienkę, radio, Internet bezprzewodowy.

3. KARCZMA BIESIADNA (dwupoziomowa)

Położona na terenie kompleksu 2- poziomowa Karczma Biesiadna otwiera dla gości swe kameralne wnętrza, gdzie przy kominku, słuchając góralskiej nuty, można skosztować przysmaków kuchni regionalnej i domowej.
Znajduje się tu oddzielna, klimatyzowana sala bankietowa mieszcząca około 30 osób, całość mieści około 150 osób.


Podmiotom, firmom i osobom zainteresowanym zakupem udostępnimy do wglądu dokumentację techniczną obiektu.


Zapraszamy na prezentację

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Cena: 2 999 000 PLN 62,51 /m2

Dane kontaktowe

euroCapital


33 815 00 33
email: biuro@eurocapital.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane zawarte w opisie mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego.euroCapital Nieruchomości © 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i nazwisko
E-mail
Treść