Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > Oferty > ORL-BS-2274
Powrót Nr ORL-BS-2274
Lokalizacja Bielsko-Biała, Wapienica
Powierzchnia 9870.00 m2
Powierzchnia działki 13603.00 m2
Dojazd asfalt
Drukuj ofertę
Do notesu
Zobacz więcej
BIELSKO - WAPIENICA - przemysłowa część dzielnicy - boczna ulica od ul. Międzyrzeckiej, w pobliżu zjazdu z autostrady Bielsko - Cieszyn (zachodnia część miasta). sąsiedztwo zakładów przemysłowych, usługowych i handlowych.


OBIEKT UŻYTKOWY O POW. 9870mkw składający się z budynków produkcyjno-usługowo
-biurowych położonych na ogrodzonej działce o pow. ok.13603mkw.
 • Cały kompleks objęty wdrożonym w 2018 roku najnowocześniejszym hybrydowym systemem monitoringu i ochrony zrealizowanym przez firmę Komes. Nieruchomość jest wyposażona w system kamer, głośników, zamków magnetycznych. Zdarzenia z nieruchomości są kierowane do centrum reagowania Komes i w razie potrzeby wysyłane są patrole interwencyjne. Możliwość elastycznej rozbudowy systemu.
 • Atrakcyjna, zadbana zieleń zapewniająca komfort pracy.
 • Komunikacja: ok. 1km od zjazdu z drogi E75 Bielsko-Biała – Cieszyn.
 • Komunikacja miejska: przystanek linii miejskich 10, 20, 24 w odległości 150m.

CENA NIERUCHOMOŚCI: 22 574 400zł. + vat

ISTNIEJE KUPNA CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI PO JEJ GEODEZYJNYM WYDZIELANIU

PROPONOWANY PODZIAŁ NIERUCHOMOŚCI:

1. BUDYNEK A - pow. użytkowa 1424 mkw położony na działce ok. 2050 mkw, budynek 4-kondygnacyjny, biurowy. Nowoczesne zaplecze socjalne: na trzech kondygnacjach kuchnie. W przeważającej części okablowanie strukturalne UTP, częściowa klimatyzacja. Atrakcyjny, reprezentacyjny przeszklony parter. Poza zwykłymi miejscami parkingowymi wiata parkingowa na 11 samochodów zapewniająca dostęp do biura „suchą nogą”. Klimatyzowana serwerownia. Podłączenia światłowodowe kilku dostawców.

2. BUDYNKI B+H
kompleks składający się z trzech budynków połączonych przewiązką o łącznej powierzchni użytkowej 3277 mkw. Parterowe pomieszczenia magazynowe dostępne z placu manewrowego. Możliwość wydzielenia komfortowych części funkcjonalnych dla wielu firm (dzisiejsze przeznaczenie), jak również idealny kompleks dla jednego przedsiębiorstwa składającego się z części biurowej, produkcyjnej i magazynowej.
  • B: 2304 m2, budynek magazynowo biurowy po termomodernizacji, składający się z następujących części:
  • południowej: dwukondygnacyjna część biurowa o pow. 288 m2 przylegająca do hali magazynowo-produkcyjnej wysokiego składowania (wys. 9.26m do dachu) o pow. 576 mkw z bramą załadunkową.
  • północnej: parterowy magazyn z rampą (2 bramy od strony zachodniej, jedna od północnej) podzielony na dwie funkcjonalne części, na piętrze nowoczesne pomieszczenia biurowe po remoncie generalnym w całości objęte okablowaniem strukturalnym UTP, częściowo klimatyzowane. Nowoczesne pomieszczenia socjalne: dwie kuchnie, jadalnia, wspólna część rekreacyjna.
  • H: 763m2, budynek biurowy prawie w całości po remoncie generalnym, nowoczesne częściowo klimatyzowane pomieszczenia w całości objęte okablowaniem strukturalnym UTP. Zaplecze socjalne (szatnie, prysznice, jadalnia).
  • H1: 300m2, parterowa hala o podwyższonej wysokości (6,38m do dachu). Wygodny dojazd dla samochodów ciężarowych. Duża brama załadunkowa od strony zachodniej oraz mniejsza od południowej.

3. BUDYNEK D - pow. użytkowa 2880 mkw położony na działce o pow. ok. 2750 mkw, 2 kondygnacje. Funkcja magazynowo-produkcyjna. 3 duże bramy załadunkowe, rampa, winda towarowa.

4. BUDYNEK E(sprzedaż zawieszona ze względu na prowadzone rozmowy z potencjalnym nabywcą) - pow. użytkowa 585 mkw, 2 kondygnacje, budynek w całości po remoncie generalnym, odnowiona elewacja+ termomodernizacja. Na parterze kuchnia oraz restauracja, na pietrze sala bankietowo-konferencyjna.

5. BUDYNEK C - pow. użytkowa 1604 mkw, jest położony na działce o pow.ok.1000mkw, 3 kondygnacje, budynek produkcyjno-magazynowo-biurowy. Na parterze część produkcyjno-magazynowo-warsztatowa. 4 duże bramy, jedna mniejsza. Dwie klatki schodowe od strony południowej i północnej. Na 1 piętrze od strony południowej nowoczesne pomieszczenia socjalne: jadalnia, prysznice, szatnie. Od strony północnej część biurowa. Na 2 piętrze nowoczesne biura po remoncie generalnym. Część pomieszczeń magazynowych nie zagospodarowanych. Dźwig towarowy.

6.BUDYNEK K - pow.ok.100mkw położony na działce o pow.ok.875mkw. Parterowy budynek użytkowy ( ostatnio prowadzona działalność gastronomiczna). Działka nieogrodzona wykorzystywana jako parking ( na ok.20 samochodów). (sprzedaż zawieszona są prowadzone rozmowy z potencjalnym nabywcą).

Działka o pow. ok.13.603mkw jest płaska o nieregularnym kształcie.
Nieruchomość jest ogrodzona, z utwardzonymi placami i drogami wewnętrznymi o asfaltowej lub betonowej nawierzchni. Nieruchomość jest uzbrojona we wszystkie media infrastruktury technicznej.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Cena: 22 574 400 PLN 2 287,17 /m2

Dane kontaktowe

euroCapital


33 815 00 33
email: biuro@eurocapital.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane zawarte w opisie mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego.euroCapital Nieruchomości © 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i nazwisko
E-mail
Treść