Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > Oferty > NJM-HS-1561
Powrót Nr: NJM-HS-1561
Lokalizacja Bielsko-Biała, Centrum
Powierzchnia 214.00 m2
Standard 4
Dodatkowe opłaty wg. liczników prąd, gaz, woda
Drukuj ofertę
Do notesu
Zobacz więcej
WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA STRONA SPRZEDAJĄCA !

- CENTRUM - BARDZO DOBRE MIEJSCE NA DZIAŁALNOŚĆ -

Nieruchomość zlokalizowana w Centrum miasta przy ulicy Tokarskiej.


Budynek parterowy o powierzchni użytkowej ok. 215 m2, położony na ogrodzonej działce o pow. 580 m2 (grunt w użytkowaniu wieczystym), w dobrej lokalizacji – dojazd do działki miejską drogą asfaltową bez ograniczeń tonażowych (możliwość dojazdu samochodem typu TIR).
Na teren nieruchomości prowadzi brama wjazdowa o szerokości ok. 5,50 m.

Teren na którym został zlokalizowany budynek jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zgodnie z którym działka leży w jednostce planu U-03 i jest przeznaczona pod zabudowę usługową, biurową oraz handlową (z wyłączeniem obiektów o pow. sprzedaży powyżej 2 000 mkw).

Układ funkcjonalny budynku :
Budynek parterowy funkcjonalnie został podzielony na dwie części (po ok. 100 mkw).

Część frontowa przystosowana jest do prowadzenia działalności handlowej, ale jej układ funkcjonalny pozwala na dowolne jej wykorzystanie i przystosowanie do potrzeb przyszłego właściciela. Wysokość pomieszczeń frontowych - 2,50 m (podłoga w tych pomieszczeniach została podniesiona - istnieje możliwość przywrócenia pierwotnej wysokości - 3,00 m).

Tylną część budynku zajmują pomieszczenia w trakcie remontu - została tu wydana decyzja pozwolenia na budowę na gabinet kosmetyczny (wraz z technologią zatwierdzoną przez Sanepid). Z jednoprzestrzennego pomieszczenia wydzielono niezależny węzeł sanitarny.
Wysokość pomieszczeń - 3,00 m.


Obie części budynku połączone są ze sobą funkcjonalnie węzłem sanitarnym oraz pomieszczeniem gospodarczym i kotłownią gazową.
Wszystkie media: woda, prąd, gaz oraz instalacja centralnego ogrzewania doprowadzone są niezależnie do obu części budynku - osobne liczniki, osobne piece gazowe dwufunkcyjne (w tylnej części została wykonana cała instalacja pod ogrzewanie łącznie z grzejnikami - brak pieca gazowego).
Obie części budynku wyposażone są w niezależne wejścia z zewnątrz.

Budynek został wzniesiony z pustaka i w roku 2017 przeszedł termomodernizację - został ocieplony styropianem grubości 20 cm.
Konstrukcja dachu - żelbetowa. Dach pokryty papę termozgrzewalną.


Media w budynku :
Woda, kanalizacja, gaz, prąd łącznie z siłą. Światłowód w granicy działki.
Budynek wyposażony w monitoring.
CENA NIERUCHOMOŚCI: 465 000,00 zł


≈ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ ≈


Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Cena: 465 000 PLN 2 172,90 /m2

Dane kontaktowe

euroCapital


33 815 00 33
email: biuro@eurocapital.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane zawarte w opisie mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego.euroCapital Nieruchomości © 2019 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i nazwisko
E-mail
Treść