Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > Oferty > EUR-GS-5900
Powrót Nr EUR-GS-5900
Lokalizacja Piekary Śląskie, Szarlej
Powierzchnia 3675.00 m2
Standard 3
Drukuj ofertę
Do notesu
Zobacz więcej

OFERTA INWESTYCYJNA! STRATEGICZNA LOKALIZACJA!
PRAWIE 37 AROWADZIAŁKA W CENTRUM PIEKAR SLĄSKICH WRAZ Z ISTNIEJĄCYM BUDYNKIEM O POW. OK. 1500 M2 , KTÓRY MOŻNA ROZBUDOWAĆ!
W CENIEKONCEPCJA PRZEBUDOWY ISTNIEJĄCEGO BUDYNKU!
IDEALNIE NADAJESIĘ NA SKLEP WIELKOPOWIERZCHNIOWY, GABINETY LEKARSKIE, BIURA POŁĄCZONE Z FUNKCJĄ MIESZKALNĄ !

Lokalizacja nieruchomości charakteryzuje się wygodnym, bezpośrednim dojazdem drogowym do Autostrady Bursztynowej A1 oraz trasy Bytom - Tarnowskie Góry. Stwarza to korzystne położenie zarówno dla klientów przyjeżdżających z kierunku Bytomia jak i Katowic oraz innych kierunków. Teren oświetlony, ze szczególnym nasileniem frontowej ściany budynku od strony parkingu.

Na działce znajduje sie budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony tworzący jako całość kompleks handlowo-magazynowo-biurowy o powierzchni użytkowej 1 488,40 m2, który można rozbudować lub wyburzyć.Pokryty stropodachem składającym się z płyt korytkowych ocieplonych styropianem, wylewką cementową i pokrytym papą na lepiku. Ściany budynku wykonane z cegły docieplonej styropianem pokrytym masą tynkową.


Teren objętymiejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonych symbolem 13-U o podstawowym przeznaczeniu pod usługi z dopuszczeniem lokalizacji mieszkań wbudowanych w budynki usługowe o powierzchni nie przekraczającej 30% powierzchni całkowitej budynku.

DANE TECHNICZNE BUDYNKU:
- ściany: cegła, docieplona styropianem

- dach: papa
- okna: PCV
- instalacja wodno kanalizacyjna: z sieci miejskiej
- instalacja centralnego ogrzewania: własna kotłownia na olej opałowy, kotłownia wyposażona w dwa kotły typu "Buderus" GE 305/9 - 140kW oraz GK 205 - 34kW wraz z urządzeniami sterowniczymi typu "Ecomatic" i "Standard"
- wentylacja: wymuszona i grawitacyjna
- instalacja elektryczna: własna rozdzielna
- budynek posiada instalacje: oświetlenia podstawowego i gniazd wtykowych, oświetlenia awaryjnego i bezpieczeństwa, siły technologicznej, sterowania, telefonicznej, ochrony od porażeń elektrycznychPowierzchnia działki: 3675 m2
Powierzchnia budynku: 1 488,40m2


OFERTA TYLKO U NAS!

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA!
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Cena: 2 990 000 PLN 813,61 /m2

Dane kontaktowe

Rafał Brzazgacz

tel. 693 626 960
33 815 00 33
email: rafal@eurocapital.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej: 10801

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane zawarte w opisie mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego.euroCapital Nieruchomości © 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i nazwisko
E-mail
Treść