Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > Oferty > NJM-GS-1876
Powrót Nr NJM-GS-1876
Lokalizacja Bielsko-Biała, Kamienica
Powierzchnia 1260.00 m2
Przeznaczenie działki budowlana, inwestycyjna, usługowa, mieszkaniowo-usługowa, mieszkaniowa jednorodzinna
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie siatka
Dojazd asfalt
Standard 5
Drukuj ofertę
Do notesu
Zobacz więcej
WYJĄTKOWA OKAZJA - PIĘKNA, WIDOKOWA, DZIAŁKA POD GÓRAMI POŁOŻONA W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY MIASTA BIELSKA -BIAŁEJ - KAMIENICY

Widokowa, płaska, ogrodzona działka budowlana o pow. około 1260 m2, wymiarach ok. 51m (szer.) x 25 m (dł.), położona w atrakcyjnej, widokowej dzielnicy Bielska-Białej u podnóży szczytów Beskidu Śląskiego: Dębowca, Szyndzielni oraz Klimczoka z dogodnym dojazdem drogą asfaltową ul. Armii Krajowej.


LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w sąsiedztwie nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz pięknych rezydencji.
W pobliżu znajduje się dużo zieleni, las – idealne miejsce na wypoczynek oraz długie spacery. Okolica bardzo spokojna z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko do drogi publicznej w okolicy m.in. pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoła, przedszkole, szpital, przychodnia, ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne.
W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są liczne szlaki turystyczne, trasy narciarskie i biegowe a także górskie trasy rowerowe. Na zboczach góry Dębowiec funkcjonuje wyciąg krzesełkowy, trasa zjazdowa oraz całoroczny, rekreacyjny tor saneczkowy. W pobliżu usytuowana jest dolna stacja kolejki liniowej na Szyndzielnię, skąd blisko jest na Klimczok, gdzie funkcjonuje narciarski wyciąg orczykowy z trasą zjazdową.


PRZEZNACZENIE: Na obszarze gdzie położona jest działka nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy na dowolny budynek wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną;
w nawiązaniu do okolicznej architektury działka idealnie nadaje się na budowę mieszkaniową, wielomieszkaniową, usługową bądź też medyczną.

Na działce znajduje się drewniany domek gospodarczy z przyłączem prądowym.


MEDIA: prąd – na działce; gaz, kanalizacja, woda - w sąsiedztwie działki/w drodze dojazdowej.

CENA: 1.008.000,00 zł


...::: OFERTA TYLKO U NAS – ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ :::...

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Cena: 1 008 000 PLN 800,00 /m2

Dane kontaktowe

euroCapital


33 815 00 33
email: biuro@eurocapital.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane zawarte w opisie mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego.euroCapital Nieruchomości © 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i nazwisko
E-mail
Treść