Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > Oferty > NJM-LS-1888
Powrót Nr NJM-LS-1888
Lokalizacja Bielsko-Biała, Centrum
Powierzchnia 35.90 m2
Piętro piwnica
Liczba pięter 2
Przeznaczenie lokalu biurowy
Rok budowy 1997
Dojazd asfalt
Standard 3
Stan lokalu Do odświeżenia
Okna nowe drewniane
Dodatkowe opłaty w czynszu sprzątanie, fundusz remontowy, administracja
Drukuj ofertę
Do notesu
Zobacz więcej
Do sprzedania komfortowy lokal użytkowy o przeznaczeniu administracyjnym o pow. ok. 36 mkw., położony w doskonałej lokalizacji miasta Bielska-Białej – obręb: Dolne Przedmieście (centrum miasta).

Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie cichej działalności gospodarczej – usługowej lub biurowej związanej np. z prowadzeniem administracji, rachunkowości, gabinetu psychologicznego, ciemni fotograficznej itp.

Lokal znajduje się w przyziemiu kameralnego 2-piętrowego budynku wielorodzinnego (15 lokali w budynku) wybudowanego w 1997 roku. Apartamentowiec, usytuowany jest przy cichej, jednokierunkowej wybrukowanej ulicy. W najbliższej okolicy zlokalizowane są m.in.: dworzec PKP, dworzec PKS, liczne punkty użyteczności publicznej: sklepy, szkoły, przedszkola, itd.

Z własnością lokalu związany jest udział w częściach wspólnych budynku. W budynku prowadzone są również ciche działalności biurowe i usługowe.


Lokal składa się:
- dwa pomieszczenia biurowo-administracyjne
- przedpokój
- aneks kuchenny
- toaleta


Stan techniczny: lokal wymaga odświeżenia, stan techniczny budynku - dobry, okna drewniane w dwóch pomieszczeniach z wystawą zachodnią; wysokość pomieszczeń: 2,32m; instalacje: prąd, kanalizacja miejska, brak gazu w budynku, ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej - THERMA; grzejniki.

Cena: 210.000,00 zł

Opłata do Wspólnoty Mieszkaniowej wynosi ok. 315,00 zł (w tym administracja, sprzątanie części wspólnych, fundusz remontowy, zaliczka na ciepłą wodę).


Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w im zawarte mają charakter informacyjny.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Cena: 210 000 PLN 5 849,58 /m2

Dane kontaktowe

euroCapital


33 815 00 33
email: biuro@eurocapital.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane zawarte w opisie mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego.euroCapital Nieruchomości © 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i nazwisko
E-mail
Treść