Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > Oferty > ORL-DS-2601
Powrót Nr ORL-DS-2601
Lokalizacja Bielsko-Biała, Wapienica
Powierzchnia 113.75 m2
Powierzchnia działki 770.00 m2
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie mieszane
Pokoje 4
Liczba pięter 1
Rodzaj domu bliźniak
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Podpiwniczenie Nie
Stan budynku do wykończenia
Garaż w budynku
Rok budowy 2022
Dojazd asfalt
Standard 4
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Ilosć balkonów 1
Drukuj ofertę
Do notesu
Zobacz więcej
BIELSKO - WAPIENICA - dzielnica domów jednorodzinnych - dobra lokalizacja.

NOWOBUDOWANY DOM JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ O POW. UŻYTKOWEJ: 113,75mkw - POŁĄCZONY GARAŻAMI- POŁOŻONY NA PARCELI O POW.770mkw.

DOM BUDOWANY Wg PROJEKTU "ALEX 311" (Biuro Projektowe ATRIUM)

STAN BUDYNKU: aktualnie (wrzesień 2022) dom jest w stanie surowym zamkniętym.

CENA: 795.000zł. - OBEJMUJE STAN DEWELOPERSKI (bez pieca co i grzejników w łazienkach oraz drzwi wewnętrznych) - planowany termin zakończenia inwestycji: I kwartał 2023.

UWAGA - istnieje możliwość wykończenia domu "pod klucz", wykonania dodatkowego komina do kominka, ogrzewania podłogowego - cena do uzgodnienia.

ROZKŁAD: PARTER: przedsionek, hall z komunikacją, pokój dzienny połączony z jadalnią i z wyjściem na taras, kuchnia (oddzielna), wc, kotłownia, garderoba, garaż.
PIĘTRO PODDASZOWE: hall, 3 sypialnie, łazienka z wc, balkon
Strych nieużytkowy do własnego zagospodarowania- podłoga ok. 40mkw .

MEDIA: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska - doprowadzone i wykonane instalacje - elektryczna, wodna, kanalizacyjna, gazowa, centralnego ogrzewania (bez pieca co i grzejników łazienkowych), światłowodowa do TV/internet, odgromowa. .

DANE DODATKOWE:
- ściany - pustak ceramiczny Wienerberger gr.25cm, ocieplenie styropian gr.15cm., z zewnątrz tynk akrylowy, wewnątrz tynki gipsowe,
- dach - dachówka ceramiczna Wienerberger Alegra 9 antracdyt,
- okna - pcv, białe, trzyszybowe, bez wewnętrznych parapetów,
- stan budynku nie zawiera drzwi wewnętrznych,
- drzwi zewnętrzne - firmy Gerda,
- brama garażowa - segmentowa, firmy Wiśniowski z elektrycznym napędem na pilota,
- podłogi - wylewki cementowe,
- ogrzewanie - co- gaz, wykonane instalacje, założone grzejniki, bez pieca co i bez grzejników w łazienkach,
- schody na piętro ażurowe (konstrukcja stalowa, stopnie jesionowe) na gotowo lub betonowe na surowo do wykończenia,
- ogrodzenie - frontowe - betonowo-ażurowe, ogrodzenie boczne - siatka,
- działka uporządkowana, splantowana,
- wjazd na teren osiedla zamykany bramą automatyczną na pilota.

UWAGA - zamieszczona wizualizacja ma charakter wyłącznie poglądowy, niektóre elementy mogą w nieznacznym stopniu się różnić.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Cena: 795 000 PLN 6 989,01 /m2

Dane kontaktowe

euroCapital


33 815 00 33
email: biuro@eurocapital.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane zawarte w opisie mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego.



euroCapital Nieruchomości © 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i nazwisko
E-mail
Treść