Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > euroCapital w mediach

euroCapital w mediach

Udział w targach mieszkaniowych

Wyczekiwanie na rynku

W Bielsku-Białej odbywają się targi domów i mieszkań "Beskid Dom 2009". Jest ponad 40 wystawców: deweloperzy, agencje nieruchomości, biura projektowe oraz instytucje finansowe.
http://www.radiobielsko.pl/news/3113-Wyczekiwanie na rynku .htmlSponsorowanie imprez artystycznych

Recital Artura Andrusa

4 lutego 2011 roku w Bielskim Centrum Kultury wystąpił Artur Andrus.
http://www.bielsko.biala.pl/4384,zapowiedzi


Kabaret

Kabaret HRABI w Cieszynie 27.05.2011
THE LOOK OF THE YEAR województwa Śląskiego

zapraszamy na impręzę modową

THE LOOK OF THE YEAR to prestiżowe wydarzenie w świecie mody o zasięgu globalnym, którego celem przewodnim jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Co roku w ponad 55 krajach organizowane są edycje narodowe, w których udział bierze około 200 tysięcy młodych dziewcząt marzących o karierze modelki. Dzięki udziałowi w konkursie otrzymują one szansę na zrobienie kariery na najsłynniejszych wybiegach świata. THE LOOK OF THE YEAR stwarza równe szanse dziewczynom na całym świecie bez względu na ich kolor skóry, przekonania religijne.W corocznym światowym finale, który ma miejsce w Taorminie na Sycylii, wyłaniana jest Modelka THE LOOK OF THE YEAR, która otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek i rozpoczyna w ten sposób międzynarodową karierę.

Zapraszamy na prestiżową gale finałową wyborów regionalnych na której zostanie wybrana modelka THE LOOK OF THE YEAR woj Śląskiego w 2013  w Bielsko-Biała. Wybrane finalistki wezmą udział w ogólnopolskim finale w 2013.euroCapital Nieruchomości © 2019 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i Nazwisko
Treść